propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 14.12.2019 r. godz: 17:37 348 dzień roku, imienieny: Alfreda i Izydora

Kalendarium

więcej wydarzeń

Szkoły podstawowe

Strona główna » Aktualności » Edukacja » Szkoły podstawowe
04.06.2014
Święto Rodziny w SP Miedźna

W dniu 31maja 2014r. w naszej szkole zgodnie z coroczną już tradycją odbyło się Święto Rodziny- piknik dla wszystkich uczniów szkoły  i ich rodzin. Uroczystość prowadziła pani Bożena Piekorz, która powitała zgromadzonych gości. Następnie swoją małą premierę miał spektakl pt. „Przecież nie cały umieram, to co we mnie niezniszczalne trwa” przygotowany przez uczniów z klasy IV i V przybliżający osobę św. Jana Pawła II- patrona rodzin. W dalszej kolejności na rodziców czekała prawdziwa niespodzianka- każda klasa przedstawiła krótki program artystyczny a na koniec  wszystkie dzieci razem zaśpiewały dla nich piosenkę „Sto lat" co ogromnie wzruszyło większość zebranych.

Po części artystycznej nadszedł czas na zabawy i konkursy, w których brały udział zarówno dzieci, jak i rodzice. Wśród nich znalazły się m. in.: rodzinne strzelanie bramek, rodzinne wbijanie gwoździ i przyszywanie guzików, nalewanie wody itp.

Oprócz tego pojawiło się mnóstwo wspaniałych atrakcji:  pokaz przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną, kiełbaski z grila, a także słodki poczęstunek. Dzień Rodziny zjednoczył społeczność szkolną. Wszyscy miło spędzili czas i wracali do domu uśmiechnięci. Ogromne podziękowania Rada Pedagogiczna składa Radzie Rodziców, Sponsorom za przygotowanie tak wspanałej imprezy szkolnej.

SP Miedźna

Treść komentarza:
Autor: