A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 07.08.2020 r. godz: 23:42 220 dzień roku, imienieny: Doroty i Kajetana

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sport

17.05.2014
Gimnazjalistki z Woli drugie w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej

8 maja w czwartek  na goczałkowickim Orliku jak co roku, odbyły się Gimnazjalne Powiatowe  Zawody Piłki Nożnej dziewcząt. W rywalizacji o mistrzostwo powiatu spotkało się 5 szkół, Gimnazjum nr 1 w Woli, Gimnazjum nr 1 w Pawłowicach, Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie, Gimnazjum Publiczne w Suszcu  oraz gospodynie turnieju Gimnazjum Goczałkowice- Zdrój.
Po oficjalnym rozpoczęciu i przywitaniu drużyn przez panią dyrektor Beatę Smolarek zawodniczki przystąpiły do rozgrzewki. Sędzia główny pan Mariusz Maławy przypomniał krótko zasady i przepisy podczas gry na Orliku po czym rozpoczęto pierwszy mecz.
Zawody rozgrywane  były systemem „ każdy z każdym” a mecz trwał 2 x 7 minut. Rozegrano w sumie 10 spotkań . Wszystkie dziewczyny były bardzo mocno zmotywowane, gdyż stawką zawodów było z jednej strony Mistrzostwo Powiatu, a z drugiej awans do zawodów Rejonowych, gdzie czekała już drużyna z Istebnej.
Poziom zawodów był wysoki. Zawodniczki pokazały, że potrafią zagrać równie dobrze w piłkę co chłopcy popisując się niejednokrotnie klasowymi zagraniami. W Powiatowych Zawodach Gimnazjalistki z Goczałkowic – Zdroju, wygrały wszystkie swoje mecze zdobywając bezkonkurencyjnie 1 miejsce i Mistrzostwo Powiatu a do zwycięstwa drużynę poprowadził Piotr Dąbkowski.
Emocje były wielkie, albowiem wygrana w ostatni meczu  turnieju decydowała o pierwszym miejscu, gdyż Wola i Goczałkowice miały po 3 zwycięstwa. Remis również dawał Goczałkowicom mistrzostwo ponieważ drużyna miała lepszy bilans bramek strzelonych. Udało się jednak wygrać z Wolą 1-0, gdzie bramka padła w ostatniej akcji meczowej po pięknym strzale Ewy Lazarek.

Serdecznie gratulujemy sukcesów piłkarkom i piłkarzom  nożnym i życzymy powtórzenia sukcesów w przyszłym roku.

Klasyfikacja końcowa wśród dziewcząt:
1. Gimnazjum Goczałkowice- Zdrój
2. Gimnazjum nr 1 w Woli
3. Gimnazjum nr 1 w Pawłowicach
4. Publiczne Gimnazjum nr 4 Pszczyna
5. Gimnazjum Publiczne w Suszcu

 

     

goczalkowicezdroj.pl

uważny czytelnik:
A może tak bez błędów w nagłówku :(
2014-05-18 17:02:44
Treść komentarza:
Autor: