Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 24.09.2020 r. godz: 10:45 268 dzień roku, imienieny: Gerarda i Teodora

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sport

12.11.2013
Gilus znow wysoko

Grand Prix Małopolski Runda V Puchar Wszechstronności Stylowej. Oświęcim 19.10.2013r. Po miesiącu, systematycznej pracy treningowej, był to pierwszy sprawdzian w nowym sezonie pływackim, wychowanków trenera Sławomira Formasa. Zawodnicy Muks Gilus mogą zaliczyć ten start do bardzo udanych. Łącznie zdobyli trzy medale ( złoty, srebrny i brązowy). Do rywalizacji stanęło 166 zawodników z 26 klubów. W rankingu medalowym GILUS uplasował się na 7 miejscu.

• 7 miejsce Kacper Murański

W rozgrywanym II Mitingu Pływackiego, który odbył się 26.10.2013r w Rybniku, na medale spisali się młodzi wychowankowie MUKS GILUS GILOWICE.  W zawodach wystartowało 261 zawodników z 21 klubów. Gilusa reprezentowali: Agnieszka Pęcak, Weronika Gorecka, Zuzanna Famulok, Michał Kowalczyk, Wojciech Michalski, Mateusz Norek. Zdobyli 9 medali (6 złotych, 2 srebrny i 2 brązowe)

• Zuzanna Famulok 1 miejsce

W Gliwicach została rozegrana pierwsza, z czterech edycji, Śląskiej Ligi Pływackiej. Na starcie stanęło 411 zawodników z 21 klubów. MUKS GILUS reprezentowała 14 osobowa grupa: Agata Mietlińska, Dominika Maroszek, Miriam Kawiatek, Katarzyna Michalska, Kamila Nycz, Gabriela Fuks, Adrianna Kania, Izabela Mandla, Karol Trela, Marek Brauntsch, Kacper Murański, Szymon Latusek, Paweł Sandorski, Krawczyk Bartłomiej. Podczas jednodniowej rywalizacji zdobyli oni łącznie: 8 medali (3 złote, 3 srebrne, 2 brązowe). W klasyfikacji medalowej „Gilus” zajął 5 miejsce.