Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 07.08.2020 r. godz: 22:46 220 dzień roku, imienieny: Doroty i Kajetana

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
01.09.2013
Nadwiślan kontra Pniówek

W piątej kolejce Nadwiślan u siebie, w Derbach Powiatu Pszczyńskiego pokonał Pniówek Pawłowice 4:1. W pierwszej połowie Nadwiślan stracił bramkę. Po przerwie na murawę wyszedł odmieniony zespół, który strzelił Pniówkowi 4 wspaniałe bramki.

Sędziowie: KS Bytom. Sędzia główny: Sławomir Smaczny; Asystent 1: Zenon Chudy; Asystent 2: Jakub Kołodziejczyk

SKŁADY:
Nadwiślan: Michalak - Wójcik (46' Boczek), Trzcionka, Szwarga, Kaszok, Szędzielarz, Matysek, Furczyk (46' Gurbisz), Zaremba, Reinhard (85' Łoboda), Łączek (90' Cisoń)

Pniówek: Podolak - Oszek, Przybyła, Woniakowski, Wilk, Kapinos (60' Zyzak), Szczyrba, Urbańczyk (65' Bezak), Mazurek, Mgłosiek (46' Słaby), Sobczak

Żółte kartki:
15' Mgłosiek (nierozważny atak, przerwanie akcji korzystnej), 27' Wilk (podstawienie nogi, przerwanie akcji korzystnej), 68' Woniakowski (złapanie za koszulkę, przerwanie akcji korzystnej), 90+1' Bezak (złapanie za koszulkę, przerwanie akcji korzystnej)

Asysty: 53' Szędzielarz, 55' Szędzielarz, 61' Szędzielarz
Gole: 53' Boczek, 55' Zaremba, 61' Kaszok, 64' Matysek - 27' Przybyła