A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 07.08.2020 r. godz: 23:13 220 dzień roku, imienieny: Doroty i Kajetana

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
18.09.2013
Alkoholowa libacja zakończona morderstwem
Niespełna cztery godziny po zgłoszeniu, w ręce pszczyńskich kryminalnych trafiło trzech mieszkańców Woli zamieszanych w śmierć swojego znajomego. Ustalenia policjantów wskazały, że do tragedii doszło w trakcie suto zakrapianej biesiady. Podczas spożywania alkoholu, 44-latek ranił na tyle poważnie swojego 56-letniego kompana, że cios okazał się śmiertelny. Wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu nawet 12 lat więzienia. W czwartek 12 września br. około godziny 14:00, dyżurny pszczyńskiej komendy został poinformowany o znalezieniu zwłok mężczyzny z obrażeniami twarzy. Ciało znaleziono w okolicach nieczynnej już stacji kolejowej w Woli. Początkowo, wokół sprawy było wiele niejasności związanych z przebiegiem całego zdarzenia. Niespójność zeznań dotyczyła przedmiotu, którym zadano śmiertelny cios. 

Prowadzone przez pszczyńskich śledczych postępowanie pozwoliło jednak na dokładne ustalenie przebiegu libacji. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że trzech mężczyzn i kobieta spożywali alkohol na opuszczonej stacji kolejowej. Towarzyskie spotkanie zakończyło się tragicznie dla jednego z nich. Z nieustalonych przyczyn 44-latek uderzył, najprawdopodobniej trzonkiem noża, swojego znajomego. Ranny mężczyzna, pozostawiony bez specjalistycznej pomocy medycznej, w następstwie odniesionych ran, zmarł. Teraz, sekcja zwłok wyjaśni co było powodem jego śmierci i wskaże, do jakich obrażeń doszło. W sobotę, na wniosek prokuratora, sąd w Pszczynie zastosował wobec 44-letniego wolanina tymczasowy areszt na trzy miesiące. Teraz, o jego dalszym losie będzie decydował sąd i prokurator. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć człowieka, prawo przewiduje nawet 12 lat pozbawienia wolności.


Źródło: Komenda Miejska Policji w Pszczynie, miedzna24.pl

Wolanin :
Za Zabicie Człowieka 12 Lat on powinien dostać dożywocie !!!
2013-09-18 12:46:06
lojer:
A kto powiedział że sprawca będzie odpowiadał za zabójstwo? Może zostawiony zostanie mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, albo pobicia ze skutkiem śmiertelnym i wtedy jest zupełnie inne zagrożenie karą.
2013-09-20 12:54:10
radykalny:
Moim zdaniem było to zabójstwo z zimną krwią i tak też powinno być traktowane. Co więcej, nie było to nieumyślne. Umyślnie zadał mu cios - za to powinna być tylko jedna kara - zastrzyk, stryczek albo kula... może zbyt radykalnie, ale inny by się zastanowił 10x zanim zacisnąłby pięść...
2013-09-22 09:54:20
wTEsVetejFziBaeCKmT:
y2vfA1 shoknvndtzvk, [url=http://bgwqqfhupojb.com/]bgwqqfhupojb[/url], [link=http://dwjyudfgehez.com/]dwjyudfgehez[/link], http://zsnthtgnouwb.com/
2014-10-30 11:38:20
Treść komentarza:
Autor: