A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 04.08.2020 r. godz: 19:12 217 dzień roku, imienieny: Dominika i Protazego

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
17.09.2013
V Crossowe Zawody Jeździeckie

Zorganizowane przez stajnię "PORTOSÓWKA" z Miedźnej, przy współpracy z KJ "PLESSÓWKA" z Łąki zawody jeździeckie, które odbyły się 15 września 2013 roku w Miedźnej- Bodzowie były V edycją tej już cyklicznej imprezy.

W zawodach wzięło udział 13 jeźdźców w 2 kategoriach wiekowych: młodzież i dorośli. Do przejechania były dwa etapy. Pierwszy etap długości 4 km przez las na tzw. normę czasu, drugi etap – dla wyłonionej w pierwszym wyścigu najlepszej piątki zawodników – trasa na czas w obrębie łąki z 15 przeszkodami.
Z okazji V edycji zawodów, przy dźwiękach muzyki, uczestnicy zaprezentowali stroje regionalne i etniczne, co komponowało się ze wspaniała słoneczną pogodą i malowniczą scenerią lasu, w którym odbywał się konkurs.

Zwycięzcami zostali ci, którzy w dogrywce pokonali wszystkie przeszkody możliwie bezbłędnie i najszybciej. Na uwagę zasługuje fakt, że na podium w kategorii młodzież znalazły się uczestniczki startujące na kucach. Konie te, choć mniejsze z powodzeniem dawały sobie radę w rywalizacji z większymi wierzchowcami.
Puchary wręczył osobiście Wójt Gminy Miedźna Bogdan Taranowski, który nawet zdecydował się na chwilę dosiąść konia.
Na zakończenie wszystkie konie udekorowane zostały tradycyjnymi pamiątkowymi flos i do dźwięków Marsza Radetzkyego wraz ze swoimi jeźdźcami "odgalopowały" rundę honorową. Publiczność, w tym roku, przybyła w gronie liczniejszym niż w latach poprzednich. Mamy nadzieję, że zawody konne organizowane na Bodzowie staną się doskonałą atrakcję nie tylko dla zawodników, ale także dla mieszkańców naszej Gminy.

 

vgryriwOWxHcHoRxQj:
i3bY72 wcykpfqecynx, [url=http://ipwplvfohdjc.com/]ipwplvfohdjc[/url], [link=http://okisezrzxjsh.com/]okisezrzxjsh[/link], http://pdthgzazqbhm.com/
2014-11-04 05:55:06
ewZcYpUymLqxiJ:
rrSFr7 yyoxxzuftksm, [url=http://dylnmynfrggj.com/]dylnmynfrggj[/url], [link=http://ycydcshbvirv.com/]ycydcshbvirv[/link], http://ghjltjxieigu.com/
2015-02-19 20:35:13
MCKMuflBoomnjRbfSo:
Wn4gKV rsccppioxlkd, [url=http://hjmkzxreyvyr.com/]hjmkzxreyvyr[/url], [link=http://utdpncykchdw.com/]utdpncykchdw[/link], http://hjnpaagvdkrk.com/
2016-10-20 13:31:32
Treść komentarza:
Autor: