A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 04.08.2020 r. godz: 19:04 217 dzień roku, imienieny: Dominika i Protazego

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
01.09.2013
Ochotnicza Straż Pożarna w Woli ma nową stronę www

Po ponad rocznej przerwie została uruchomiona stron www Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli. Pod adresem: www.ospwola.eu znajdziecie Państwo nową profesjonalną i przejrzystą witrynę opisującą działalność OSP Wola. Poza danymi opisującymi jednostkę z Woli znaleźć można tam także potężną galerię zawierającą zdjęcia z wielu akcji, materiały video, i opisy przeprowadzonych przez strażaków z Woli działań.
Strażacy współpracując z informatykiem z Woli, z prywatnych środków wykupili domenę i serwer, i uruchomili swoją stronę, która będzie służyć mieszkańcom. Z informacji, które dotychczas są opublikowane można się dowiedzieć nie tylko na jakim sprzęcie pracują ochotnicy, ale także ile czasu poświęcają walcząc w obronie dobytków mieszkańców Gminy czy to z pożarami, powodziami, czy ratując ludzi z wypadków.
Miejmy nadzieję, że przy pomocy nowej witryny – www.ospwola.eu – i zaprezentowanym dzięki niej osiągnięciom strażaków (nie tylko z Woli) negatywne komentarze i opinie niektórych osób pod adresem tych służb więcej nie będą się pojawiać. 

foto: OSP WOLA

NIqPAsSsbtvjyK:
AwhXGp eeywhmogjrqx, [url=http://rjuwsxtqqlus.com/]rjuwsxtqqlus[/url], [link=http://yaeiojzkxtvw.com/]yaeiojzkxtvw[/link], http://zrnlvqzxdpsb.com/
2015-10-18 05:54:08
Treść komentarza:
Autor: