A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 29.09.2020 r. godz: 18:48 273 dzień roku, imienieny: Michała i Michaliny

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
08.08.2014
X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy

Już od 10 lat na hali Miejskiego Ośrodka w lipcu rozgrywane są jedne z liczniejszych i silniej obsadzonych zawodów. Nie inaczej było w tym roku. W czterech grupach startowało łącznie 110 zawodników.

W grupie OPEN zwyciężali faworyci- pierwsze miejsce pewnie zajął posiadacz pierwszego numeru startowego Marcin Krzyżanowski, drugie Piotr Mulet (drugi numer startowy), trzecie Piotr Mucha (4 nr startowy), a czwarte Kamil Kubica (3 numer startowy). Takie rezultaty sugerowałyby, że rywalizacja była nudna i przewidywalna. Tak jednak nie było, bo poza pierwszym miejscem wyniki ważyły się do ostatniej chwili. Pierwszą kobietą w turnieju była reprezentantka Ukrainy Anna Maria Havryshkievich.

W grupie B (dzieci do lat 12) konkurentów rozgromiła Zuzanna Kulpa (8,5 pkt na 9 możliwych). Drugie miejsce zajął Piotr Namyślak i Szymon Ficek. Jak zawsze najliczniej były reprezentowane dwie najmłodsze grupy- dzieci do lat 10 i dzieci do lat 8. W grupie C wygrał Dominik Kubica, który wyprzedził Emilię Dyląg oraz Maksymiliana Kopyckiego. W grupie dzieci do lat 8 zwyciężył Mateusz Gorzołka, który wyprzedził Bartosza Goszyka i Mateusz Myrmusa.
Mały jubileusz sprawił, że organizatorzy pomyśleli o dodatkowych atrakcjach. Dzieci mogły zmierzyć się w symultanie z arcymistrzynią Joanną Worek. Mimo tego, że arcymistrzyni rozgrywała jednocześnie kilkanaście partii nie osłabiło to jej czujności i zwyciężyła we wszystkich pojedynkach. Sporą atrakcją były również szachy ogrodowe.
Warto dodać, że szachy cieszą się coraz większą popularnością- w turnieju brali udział szachiści z różnych stron i w różnym wieku- najstarszy uczestnik miał 89 lat, a najmłodszy zaledwie 5.

 


MORiS Pszczyna

roszada:
tylko nie zapomnijcie dać tego do Gminnych Spraw i ew.regionalnej TV.Pan radny Mucha by tego nie przebolał.To z jego inicjatywy powstała za 50 tys. gazeta, by o Piotrusiu pisano !!!
2014-08-11 13:07:45
no comment:
Dobrze, że nie trzeba tutaj podawać nazwiska, bo jak bym wiedział kto te brednie pisze to ręki bym ci dziadu / dziadówko nie podał. Zamiast cieszyć się z tego że chłopak osiąga sukcesy - o których ty możesz tylko pomarzyć - to ty walisz kalumnie i obrażasz. Świadczy to tylko o tym, że jesteś typowym polaczkiem, który widzi tylko jak innym jest fajnie a sam nie robi nic w tym kierunku żeby coś osiągnąć. No chyba że mnie zadziwisz i pochwalisz się dyplomami - wtedy zmienię o tobie zdanie.
2014-08-12 21:54:19
PLhikhIROEdslMn:
15jDOp nngloiecfctk, [url=http://ndgrdgyrpvxz.com/]ndgrdgyrpvxz[/url], [link=http://hnfbghlpwsuh.com/]hnfbghlpwsuh[/link], http://pghtwrskukpf.com/
2016-10-19 04:09:34
:
wh0cd2700238 elocon at lowest cost order paxil online buy lasixonline
2017-06-07 06:30:06
:
wh0cd101683 flagyl artane estrace
2017-07-24 23:27:43
YqaNkdBpd:
vQx6qI gfnqyviaqxcg, [url=http://lzplvvtkueet.com/]lzplvvtkueet[/url], [link=http://tpbtfdkqwwwj.com/]tpbtfdkqwwwj[/link], http://aalbtdfgpcjs.com/
2020-09-08 14:58:39
WsqboFbDigTrE:
fJdJhe nzaebafwntvt, [url=http://zvcbnqekhbqd.com/]zvcbnqekhbqd[/url], [link=http://rvhezlapxfix.com/]rvhezlapxfix[/link], http://eovkwzddszcx.com/
2020-09-08 15:00:52
qbPrtFznhJyNJY:
comment5, cheap yasmin, [url="https://buygetcheap.co.uk/yasmin.html"]cheap yasmin[/url], https://buygetcheap.co.uk/yasmin.html cheap yasmin, >:]], cost caduet, [url="https://buygetcheap.co.uk/caduet.html"]cost caduet[/url], https://buygetcheap.co.uk/caduet.html cost caduet, mybs, buy ponstel online, [url="https://buygetcheap.co.uk/ponstel.html"]buy ponstel online[/url], https://buygetcheap.co.uk/ponstel.html buy ponstel online, 4244, cost tetracycline, [url="https://buygetcheap.co.uk/tetracycline.html"]cost tetracycline[/url], https://buygetcheap.co.uk/tetracycline.html cost tetracycline, sfyw, buy vermox uk, [url="https://buyorder.co.uk/vermox.html"]buy vermox uk[/url], https://buyorder.co.uk/vermox.html buy vermox uk, 8(, sale remeron, [url="https://buygetcheap.co.uk/remeron.html"]sale remeron[/url], https://buygetcheap.co.uk/remeron.html sale remeron, 459, buy toradol uk, [url="https://buygetcheap.co.uk/toradol.html"]buy toradol uk[/url], https://buygetcheap.co.uk/toradol.html buy toradol uk, 064853, discount glucotrol, [url="https://buygetcheap.co.uk/glucotrol.html"]discount glucotrol[/url], https://buygetcheap.co.uk/glucotrol.html discount glucotrol, 152, cost retin a gel, [url="https://buygetcheap.co.uk/retin-a-gel-0.1.html"]cost retin a gel[/url], https://buygetcheap.co.uk/retin-a-gel-0.1.html cost retin a gel, 509490, cheap floxin, [url="https://buygetcheap.co.uk/floxin.html"]cheap floxin[/url], https://buygetcheap.co.uk/floxin.html cheap floxin, %-))), sale naltrexone, [url="https://buygetcheap.co.uk/naltrexone.html"]sale naltrexone[/url], https://buygetcheap.co.uk/naltrexone.html sale naltrexone, pynqce, price periactin, [url="https://buygetcheap.co.uk/periactin.html"]price periactin[/url], https://buygetcheap.co.uk/periactin.html price periactin, =-(, cheap famvir, [url="https://buygetcheap.co.uk/famvir.html"]cheap famvir[/url], https://buygetcheap.co.uk/famvir.html cheap famvir, 67031, buy avalide online, [url="https://buygetcheap.co.uk/avalide.html"]buy avalide online[/url], https://buygetcheap.co.uk/avalide.html buy avalide online, %-OOO, purchase seroflo, [url="https://buygetcheap.co.uk/seroflo.html"]purchase seroflo[/url], https://buygetcheap.co.uk/seroflo.html purchase seroflo, =-PPP,
2020-09-10 10:25:26
Treść komentarza:
Autor: