propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 22.08.2019 r. godz: 02:11 234 dzień roku, imienieny: Cezarego i Tymoteusza

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
17.07.2014
Wyróżnienie dla Banku Spółdzielczego w Miedźnej

W Sali Kolumnowej Sejmu RP, 27 czerwca br. odbyła się konferencja pn. „Społeczna rola banków spółdzielczych w Polsce”.  Patronat nad konferencją objął Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak.  Konferencję zorganizowano w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, które w tym roku po raz pierwszy od osiemnastu lat świętowane byłow nowej formule, lokalnie, w ośrodkach siedzib banków spółdzielczych. Konferencję wzbogaciła niezwykle interesująca, unikalna wystawa zdjęć ukazujących zmiany, jakie zaszły w wizerunku banków spółdzielczych na przestrzeni ostatnich 25 lat, pochodzących z kolekcji prywatnych lub będących własnością uczestniczących konferencji banków spółdzielczych. Konferencję otworzyli: Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak oraz Prezes Zarządu KZBS Krystyna Majerczyk-Żabówka.

W trakcie konferencji na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy o orderach i odznaczeniach postanowieniami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego odznaczeni zostali za zasługi w działalności na rzecz krzewienia idei spółdzielczości oraz rozwoju przedsiębiorczości, za osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności lokalnej. Brązowym Krzyżem Zaslugi odznaczony został Józef Czysz, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Miedźnej.

BS Miedźna

 

 

 

anonim:
Gratulacje dla Prezesa i Pracowników
2014-07-17 11:16:32
Marcin:
Nagrodę wręczono w sali, w której posiedzenia mają komisje śledcze. Jakaś metafora?
2014-07-18 21:24:18
dżony:
Marcin. Metafora? Ja bym raczej to nazwał schizofrenicznym szukaniem marnej sensacji pokroju Faktu...
2014-07-20 10:32:14
Marcin:
dżony - masz rację. Głosy w mojej głowie podpowiadają mi taki nagłówek: Polityk i prezes banku - chciał mu podać rękę, ale ten.. Zobacz czy doszło do skandalu! Kurka już widzę te telefony z Faktu, Super Expresu, o2. Nawet Rupert Murdoch wskrzesi swoje imperium na tym nagłówku. Ech tak mi się na pierwszy rzut oka skojarzyło, to napisałem nie całkiem serio, ale widzę, że internetowi szeryfowie bez krzty poczucia humoru nadal czujni. Polecam pewną maść.
2014-07-21 18:23:29
rose :
Sektor bankowości spółdzielczej rozwija się bardzo dynamicznie. Dorównanie, a często wyprzedzenie konkurencji na rynkach lokalnych wymaga wielkiego zaangażowania przez bank spółdzielczy . GRATULACJE
2014-07-21 08:51:54
Treść komentarza:
Autor: