propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 11.12.2019 r. godz: 14:21 345 dzień roku, imienieny: Damazego i Waldemara

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
22.05.2014
Konwent włodarzy gmin powiatu pszczyńskiego

W środę 14 maja br. w Urzędzie Gminy Miedźna odbył się konwent włodarzy gmin z terenu powiatu pszczyńskiego, którego gospodarzem tym razem był wójt gminy Miedźna - Bogdan Taranowski.

Głównym tematem spotkania był grupowy zakup energii elektrycznej planowany od 2015r. przez instytucje z naszego powiatu - w tym również jednostki samorządu terytorialnego. Grupowy zakup energii pozwoli między innymi uzyskać oszczędności w granicach 10-20%. Od września 2015r. planowany jest także grupowy zakup gazu.

Kolejnym tematem konwentu było zapoznanie się z bieżącym funkcjonowaniem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” oraz zasadami obsługi przystanków komunikacji publicznej przez ich zarządców. W związku z intensywnymi opadami deszczu, uczestnicy konwentu omówili także sytuację powodziową na terenie naszego powiatu.

Na zakończenie spotkania starosta, burmistrz oraz wójtowie podziękowali za dotychczasową współpracę, aktywność społeczną oraz zaangażowanie na rzecz mieszkańców powiatu pszczyńskiego byłemu prezesowi Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Bielsku Białej – Józefowi Zimnalowi.

 

UGM

nyWIuzrTdSPPQHk:
dawmE3 hwesqjzzsgyf, [url=http://pbvbkxjvgbwq.com/]pbvbkxjvgbwq[/url], [link=http://emewoqkxsvkk.com/]emewoqkxsvkk[/link], http://psmitarzizqk.com/
2014-11-22 21:38:19
Treść komentarza:
Autor: