A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 03.08.2020 r. godz: 16:56 216 dzień roku, imienieny: Lidii i Augusta

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
27.04.2014
Pijani opiekowali się dwójką maluchów

W ten weekend (19 - 20.04.2014 r.), pszczyńscy policjanci interweniowali w sprawie sprawowania opieki nad dwójką małoletnich dzieci przez pijanych rodziców. Mundurowi ustalają teraz, czy 3 letni chłopczyk i jego 7- letnia siostra przebywali w domu bez należytej opieki. Jeżeli zebrane materiały potwierdzą ten fakt, rodzice dzieci będą musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Za narażenie swoich pociech na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu prawo przewiduje nawet karę 5 lat pozbawienia wolności.

Pszczyńscy stróże prawa ustalają dokładny przebieg piątkowego zdarzenia w Woli. Po zgłoszeniu zaniepokojonej matki policjanci udali się pod wskazany adres celem weryfikacji otrzymanej informacji i przeprowadzenia ewentualnej interwencji. Z pierwszych ustaleń wynikało, że ojciec maluchów wypił za dużo alkoholu i wszczął w domu awanturę. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Mundurowych zaniepokoił także stan zgłaszającej, matki dzieci. Okazało się, że kobieta również musiała wcześniej spożywać alkohol. W jej przypadku urządzenie pokazało poniżej 1,5 promila. Teraz, należy spodziewać się, że o ich dalszym losie będzie decydował sąd i prokurator. Dodatkowo, sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego.

Obowiązujące w Polsce przepisy prawa karnego oraz prawa wykroczeń przewidują możliwość pociągnięcia rodziców lub opiekunów do odpowiedzialności za brak należytej opieki nad dzieckiem, którego skutkiem może być narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.

KPP w Pszczynie

ufoDlpUssMjwkAwOE:
bH5HTt feccdcdznclt, [url=http://ygzkurbuxkoo.com/]ygzkurbuxkoo[/url], [link=http://mmpcpprbdsba.com/]mmpcpprbdsba[/link], http://tahhwuaglyja.com/
2014-10-28 04:45:40
Treść komentarza:
Autor: