A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 24.09.2020 r. godz: 11:32 268 dzień roku, imienieny: Gerarda i Teodora

Kalendarium

więcej wydarzeń

Sprawy bieżące

Strona główna » Aktualności » Sprawy bieżące
20.01.2014
Opłaty za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w 2014 roku

Informujemy, że Przedsiębiorcy posiadający zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w 2014r., zobowiązani są do złożenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia br. pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku 2013 oraz uiszczenia I raty opłaty za korzystanie z zezwoleń.

Niezłożenie ww. oświadczenia we wskazanym terminie lub niedokonanie opłaty powoduje wygaszenie zezwolenia. Przedsiębiorca któremu zezwolenie wygasło z powodu niezłożenia oświadczenia lub z powodu niedokonania opłaty, może wystąpić z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu zezwolenia.

Terminy płatności kolejnych rat:

  •     druga rata do 30 maja br.
  •     trzecia rata do 30 września br.

(podane terminy to data zaksięgowania należnej wpłaty na koncie urzędu gminy).

Przedsiębiorcy, których termin ważności posiadanego zezwolenia upływa w roku 2014, zobowiązani są w terminie ustawowym tj. do 31 stycznia 2014r. do wniesienia opłaty w całości (bez uwzględnienia rat) w wysokości proporcjonalnej do terminu ważności zezwolenia.

UGM

VUdLIkGtMEleLfblZ:
xCz2o2 oqesdudkdoku, [url=http://lqhwbxfmxpre.com/]lqhwbxfmxpre[/url], [link=http://jqazwwsivvhs.com/]jqazwwsivvhs[/link], http://lkmbcdtibcdf.com/
2015-02-23 22:47:14
Treść komentarza:
Autor: