A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

II Miejsce dla GPP Woli, w konkursie EDUKACJA REGIONALNA W SZKOLE
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 29.09.2020 r. godz: 19:00 273 dzień roku, imienieny: Michała i Michaliny

Kalendarium

więcej wydarzeń

Kultura

03.07.2014
II Miejsce dla GPP nr 2 w Woli, w konkursie EDUKACJA REGIONALNA W SZKOLE

Z dumą informujemy, że po pięciu miesiącach wieloetapowych zmagań i realizacji niełatwych zadań, grupa dzieci z Gminnego Przedszkola Publicznego nr 2 im. W. Chotomskiej w Woli: Paulinka Kotulska, Dominik Kubeczko, Michał Michulec, Emilka Pastuszka, Sabinka Rogalska i Mateusz Różycki - osiągnęła wspaniały sukces zajmując wysokie *II miejsce w konkursie kuratoryjnym "Edukacja regionalna w szkole".

Konkursowi wojewody śląskiego oraz śląskiego kuratora oświaty od początku, czyli od 2009 roku towarzyszą słowa Jana Pawła II: "Proszę Was, pozostańcie wierni temu dziedzictwu….". Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, co roku bierze w nim udział ponad 100 przedszkoli i szkół z terenu województwa śląskiego. W tegorocznej edycji do pierwszego
etapu zakwalifikowało się 99 przedszkoli i szkół. Hasło przewodnie jubileuszowej, piątej, edycji konkursu brzmiało: "Region - Ludzie - Sztuka", stąd zadania i pytania konkursowe finału koncentrowały się na tematach związanych z szeroko pojętą sztuką regionów województwa śląskiego. Wykonanie zadań oceniała ośmioosobowa komisja wojewódzka.

Nagrody uczestnikom wręczyli wojewoda śląski Piotr Litwa i śląski kurator oświaty Stanisław Faber. Nagrodą dla przedszkola jest zestaw nagłaśniający.

    GPP nr 2 Wola, Kuratorium Oświaty w Katowicach, UGM

Treść komentarza:
Autor: