A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 22.10.2020 r. godz: 11:50 296 dzień roku, imienieny: Filipa i Kordulii

Kalendarium

więcej wydarzeń

Kultura

03.03.2014
Sokół Wola na Turnieju Skata w Bieruniu

W kinoteatrze „Jutrzenka” w Bieruniu, 22 lutego, odbył się dwudziesty jubileuszowy Maraton Skatowy. Turniej, który jest organizowany już od 1994 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Leopold Dybowski z Lublińca (4583 punktów), na drugim miejscu uplasował się Stanisław Kędzia także z Lublińca (4030 punktów). Trzecie miejsce zajął Marcin Jakubowski z Świętochłowic (3964 punktów). Zawodnik Sokoła Wola, Leonard Sitko, z łączną liczbą 3915 punktów zajął wysokie 5 miejsce. W zawodach wzięło udział 130 zawodników z całego województwa, w tym trzy kobiety.

Najlepsi gracze oprócz pucharów i dyplomów otrzymali cenne nagrody rzeczowe: rower górski, nagrody pieniężne, sprzęty AGD i wiele innych. Łączna suma nagród w tegorocznej edycji przekroczyła 5600 zł. Podczas rozgrywek obecny był burmistrza Bierunia Bernarda Pustelnika, który ufundował pieczonego prosiaka, którego sam kroił i podawał zawodnikom.

Turniej okazał się sukcesem. Świadczą o tym wypowiedzi zawodników, którzy zapowiedzieli swój przyjazd na wiosenną edycję zawodów. Szczegółowe wyniki: KLIKNIJ TUTAJ

Treść komentarza:
Autor: