A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 08.08.2020 r. godz: 23:41 221 dzień roku, imienieny: Emila i Cyryla

Kalendarium

więcej wydarzeń

Gmina

22.03.2014
Szkoła podstawowa i gimnazjum w Miedźnej zostaną połaczone w zespół szkół

Podczas XLIII sesji Rady Gminy Miedźna, radni podjęli uchwałę o połączeniu Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Miedźnej i Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Miedźnej i utworzeniu zespołu szkół.
Celem tego działania jest racjonalizacja zarządzania a nie likwidacja, lepsze wykorzystanie potencjału ludzkiego i bazy lokalowej. Żaden z pracowników szkoły nie straci pracy – zapewniał wójt. Nauczyciele którzy już są zatrudnieni będą mieli pierwszeństwo jeśli zaistnieje potrzeba dopełniania godzin lekcyjnych.
Danuta Przybylska Mika, rozmawiała z dyrektorami szkół: Spotykałam się z dyrektorami obu szkół i pytałam o ich opinię na temat połączenia. Takie połączenie nie przyniesie żadnych negatywnych skutków dla funkcjonowania szkoły a wręcz przeciwnie. Zostaną zachowane stanowiska pracy. Będzie dyrektor główny i zastępca. Chodzi tylko o wykorzystanie potencjału obu jednostek.
Jest to pomysł dobry i myślę, że przyniesie on pozytywne rezultaty dla wszystkich – komentowała radna Edyta Kowalska.
Jeśli wszystkie formalności zostaną dopełnione, do połączenia dojdzie 1 września bieżącego roku.

ciekawski:
Mam pytanie. Czy wcześniej w jednej i drugie szkole byli dyrektorzy i zastępcy, czy nie było zastępców. Bo po połączeniu ktoś może stracić pracę, jeśli byli zastępcy w obu szkołach. Skoro to takie dobre posunięcie, to dlaczego nie zrobiono tego wcześniej?, a dlaczego nie robi się tego w innych szkołach, np w Woli itp.
2014-04-11 10:56:37
byla:
W jednej i drugiej szkole nie bylo zastepcow etatowych tylko spoleczni co nie wiazalo sie z dodatkowymi kosztami, wiec nic sie nie zmieni.
2014-04-11 20:44:01
rodzynek:
Oj zmieni się. Przecież ktoś odejdzie z etatu dyrektora itp. A o innych szkołach dalej cisza...
2014-04-16 10:21:23
wlEfFpqCdSrDbpWIzne:
r8uwUh rxjppyfsiecx, [url=http://otcefnhrvgua.com/]otcefnhrvgua[/url], [link=http://sfovobxiigyd.com/]sfovobxiigyd[/link], http://sdhqwtydugdt.com/
2015-03-23 07:02:46
zXPvMdghtzQXo:
LstwnF dyizguygoxwt, [url=http://vecnqyzvceyl.com/]vecnqyzvceyl[/url], [link=http://pejekftkkccv.com/]pejekftkkccv[/link], http://hgjqpdtbnovg.com/
2015-06-30 20:49:43
Treść komentarza:
Autor: