A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 29.09.2020 r. godz: 18:59 273 dzień roku, imienieny: Michała i Michaliny

Kalendarium

więcej wydarzeń

Gimnazja

08.06.2014
Finał Pól Nadziei

23 maja 2014 r. w piątek, uczniowie naszego Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko w Woli wzięli udział w Finale Pól Nadziei w Katowicach z spośród 25 placówek. Nasza współpraca z Fundacją Śląskie Hospicjum dla Dzieci była zapoczątkowana przez uczniów klasy III B.

Potem gościliśmy psychologa z Fundacji Pana Pawła Ziolę, a po warsztatach z nim, uczniowie naszego Technikum i Gimnazjum nagrali płyty z czytanymi bajkami w języku angielskim dla podopiecznych Fundacji. Przez cały ten czas również braliśmy udział w konkursach organizowanych przez Hospicjum.
Finał dla naszych uczniów również był owocny, ponieważ uczennice klasy I A Weronika Gwóźdź i Mirella Kudłacik w konkursie plastycznym zdobyły I miejsce. W konkursie „ Rzonkil czy Żonkil? Wszystkie trzy pierwsze miejsca zdobyli nasi uczniowie. Uczeń klasy III A Filip Sanocki zajął I miejsce, Patrycja Kubeczko uczennica klasy II B zajęła II miejsce, a Patrycja Faruga uczennica klasy II A- III miejsce.
Uczniowie naszej szkoły również brali udział w konkursie „ Dzieci Kwiaty” w którym zajęli trzecie miejsce. Nagrodę odebrała uczennica klasy III C Kornelia Lotawiec, która na tą uroczystość zrobiła własnoręcznie ponad sto kwiatów z bibuły.
Przy spotkaniu z Panią Prezes Fundacji Nataszą Godlewską, Pani Dyrektor Teresa Koczor przekazała kolejną niespodziankę dla podopiecznych, a mianowicie nagranie teatrzyku ”Matrix” naszych drugoklasistów. Uczniowie zaprezentowali sztukę ”Książę szuka żony” pod czujnym okiem Pani Urszuli Urbańczyk.
Wyśmienita zabawa, ale również ciężka praca, która uczy naszych uczniów tolerancji, odpowiedzialności i pomocy słabszym. Ale najważniejsze jest to, że uczulamy na ból i współczucie dla innych, pomagać można na wiele sposobów, potrzeba tylko chęci i zaangażowania.


Łarisa Doniecka- nauczyciel języka angielskiego, www.zswola.eu

Treść komentarza:
Autor: