A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 23.02.2020 r. godz: 05:06 54 dzień roku, imienieny: Romany i Damiana

Kalendarium

więcej wydarzeń

Gimnazja

07.12.2013
XIV Maraton Pisania Listów Amnesty International

W dniach 14-15 grudnia w  Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli, odbędzie się XIV Maraton Pisania Listów Amnesty International.

   W czasie Maratonu przez 24 godziny będziemy pisali  ręcznie listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub grup osób, których prawa zostały złamane. Piszemy  od 12.00 w sobotę  14 grudnia do 12.00 w niedzielę 15 grudnia  w  Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli, ul Przemysłowa 7. List może napisać każda osoba, która chce wyrazić swój indywidualny sprzeciw wobec łamania praw człowieka. W ubiegłym roku w naszej szkole wspólnie napisaliśmy  7174 listy.

   Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje nam się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji kilku bądź kilkunastu osób, których prawa człowieka zostały złamane. Listy pisane przez ludzi na całym świecie są naprawdę skuteczne. Wiele osób biorących udział w Maratonie otrzymuje odpowiedź na swoje listy, a osoby, które dzięki tym listom zostały uwolnione przyznają, że dodawały im one otuchy i pocieszenia. Nasze listy solidarności okazują się często ostatnią nadzieją dla prześladowanych i więzionych. Dlatego co roku organizujemy Maraton Pisania Listów.

   Liczymy na przybycie i napisanie z nami choć jednego listu, albowiem… TO MOŻE BYĆ NAJWAŻNIEJSZY LIST W NASZYM ŻYCIU.

   W związku z tym chcielibyśmy również zachęcić Wszystkich przyjaciół naszej szkoły do współpracy przy tegorocznym Maratonie Pisania Listów, prosząc o wsparcie finansowe lub rzeczowe (papier ksero, długopisy itp.) dzięki którym będziemy w stanie zorganizować Maraton w naszej miejscowości i wysłać wszystkie napisane podczas niego listy. Dzięki Waszej pomocy zdołamy poprawić los wielu osób, niesłusznie przetrzymywanych w więzieniach i represjonowanych na całym świecie.  Liczymy na Waszą pomoc i z niecierpliwością oczekujemy informacji zwrotnej. Prosimy o kontakt w tej sprawie z opiekunkami 63 SGAI z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Woli – Aleksandrą Hałat i Martą Mroczką.

Gimnazjum nr 2 Wola

Treść komentarza:
Autor: