A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Gmina Miedźna Lokalny portal gminny
propozycja reklamy aktulnosci
Dzisiaj mamy: 22.10.2020 r. godz: 12:05 296 dzień roku, imienieny: Filipa i Kordulii

Kalendarium

więcej wydarzeń

Edukacja

Strona główna » Aktualności » Edukacja
20.10.2014
Gimnazjaliści z Woli Laureatami w ogólnopolskim konkursie

Grupa Youngsterowiczów z Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko w Zespole Szkół w Woli wzięła kolejny raz  udział w konkursie w ramach projektu Youngster na Facebooku i ponownie została Laureatem Konkursu.

26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, którego celem jest zachęcenie mieszkańców Unii Europejskiej do nauki języków obcych. Wszystkie wydarzenia związane z tym dniem mieli pokazać, że nauka nie musi być nudna, ale może być wspaniałą zabawą!

Mieliśmy oryginalny pomysł na obchody Dnia Języków Obcych i podzieliliśmy się relacjami z tego wydarzenia, umieszczając krótki opis oraz zdjęcie na portalu Facebook. Komisja ogłosiła werdykt: Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko w Zespole Szkół w Woli z województwa śląskiego, Gimnazjum w Zwierniku z województwa podkarpackiego oraz Gimnazjum w Gibach z województwa podlaskiego  zostali  laureatami konkursu. Laureaci zostały  nagrodzeni Youngsterowskimi t-shirtami!

Teraz nasza grupa również odróżnia się od pozostałych uczniów, ponieważ mają swoje odznaki które promują naszą szkolę, program Youngster oraz zachęcają do nauki języków obcych.

 
                                                                   Opiekun grupy Youngsterowiczów, Łarisa Doniecka

Treść komentarza:
Autor: